יום א', יג’ בסיון תשע”ה
דף הבית תחומי הלימוד אתרי שכבות חינוך חברתי למידה בחירום חדר מורים יצירת קשר
12:16 (24/07/14)
.
מינהל מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך מקיים זו שנה שניה קייטנה מקוונת ייחודית - "קיץ דיגיטלי". כחלק מקייטנה זו מציע צוות התקשוב במחוז צפון 17 קורסים מקוונים המועברים בשידור חי באמצעות המחשב עבור תלמידים שסיימו כיתות ד'-ט'. היכנסו לקישור להנחיות נוספות, לבחירת קורס ולרישום.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ח' מגמת התקשורת הכינו עיתון בהנחייתה של אהובה שבתאי.היכנסו לקרוא את העיתון ולהתרשם מהפעילויות שהיו בבית ספרנו.
קרא עוד...
אתר הדרכה חדש עלה אצלנו ברשת חט"ב אלון, מורים ותלמידים מוזמנים לעיין ללמוד וליישם.
קרא עוד...
ברכות לליאור, דניאל גומן, נטלי ורחלי מט'1 אשר זכו במקום השלישי והמכובד ביריד חקר המדעי ארצי שהתקיים בירושלים ב20.5.14.
קרא עוד...
אנו גאים להזמינכם לשלושה שבועות מרתקים המתחילים היום 12.5 בהם תוכלו ללמוד את נפלאות הסקראץ'! לבנות סיפורים, משחקים. קליפים, דמויות מסתובבות, מוסיקה ועוד ועוד. בסיום 3 השבועות, תלמידים שבנו תוצרים ייחודיים יוזמנו לפסטיבל "סקראץ'" בגוגל ישראל להציג את עבודתם בפני מהנדסי גוגל. פרטים נוספים בהמשך.מחכים לכם!
קרא עוד...
ב 28.4.14 ביקר ראש העיר מר יצחק מירון בבית ספרנו וערך סיור עם חברי מועצת התלמידים. חברי המועצה לקחו את ראש העיר לחתום על האמנה של בית ספרנו אמנה לקידום חברת מופת. היכנסו לאתר לצפות בתמונות.
קרא עוד...
ב 28.4.14 נערך טקס מרגש מאוד לזכרם של קרבנות השואה באשכול פיס. בטקס השתתפו גם נציגים ממשטרת ישראל. היכנסו לאתר לראות תמונות מהטקס.
קרא עוד...
בתחרות כתיבת הסיפורים במורשת ותרבות ישראל עלה בית ספרנו לשלב הגמר. אנו מברכים את התלמידה אסתר אורנשטיין מכתה ז'5 על זכייה בפרס הצטיינות ארצי על כתיבת סיפורה המרגש והאותנטי :"לכי מכאן את אחרת".
קרא עוד...
08:49 (27/02/14) ליאת אפריאט
קרא עוד...
היכנסו לצפות בסרטון וגלו מה מצפה לכם במהלך שבוע פורים...מועצת תלמידים חט"ב אלון
קרא עוד...
היכנסו לקרוא את אגרת חודש פברואר
קרא עוד...
הזמנה לצפייה בשידור המקוון להורים ( יש להפיץ את ההזמנה בשלושת האופנים המוצגים כאן: טקסט בגוף המייל, התמונה מקשרת לאתר התכנית וקובץ PDF מצורף למייל- כך שהקישור לשידור יהיה זמין בכל מקרה) :הנכם מוזמנים להשתתף במפגש המקוון שישודר ביום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת, יום שלישי, 11.2.14, בשעה 20:30.
קרא עוד...
מצורף עיתון "ידיעות אחרונות" שהוציאו כיתות התקשורת ח'5 וח'6 מחט"ב אלון - אורט עפולה
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה יצוין השנה בסימן "ביחד טווים ברשת מעשים טובים", וזאת מתוך הבנה כי עשיית מעשים טובים ברשת מהווה חלק חשוב בחינוך לגלישה אחראית ונבונה, ומתוך ההכרה כי לילדים ולבני הנוער יש את הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת, למענם ולמען חבריהם. בנוסף, שבוע זה יוקדש לקידום חינוך לנורמות התנהגות ראויות ברשת, תוך העלאת המודעות לסכנות, והקניית כלים טכנולוגיים והתנהגותיים מועילים בעת הגלישה במרחב זה.שבוע זה יחל בתאריך- 11.2.14 ובמסגרתו יתקיימו פעילויות מגוונות במוסדות החינוך ברחבי הארץ.
קרא עוד...
היכנסו וקראו על הפעילויות השונות שתלמידנו חוו במהלך מחצית א' בעיתון של קריית החינוך השש שנתי אורט עפולה
קרא עוד...
קראו על מה שנעשה בבית ספרנו בחודש האחרון.
קרא עוד...
09:04 (24/12/13) ליאת אפריאט
היכנסו לחידוןפתרו את החידה ושלחו את התשובה לכתובת האימייל hedon1@walla.com אולי תזכו בפרס!
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שני 18.11.13 חגגנו בטקס חגיגי את פתיחת הנושא השנתי "האחר הוא אני".
קרא עוד...
היכנסו לראות את לוח המבחנים תשע"ד למחצית ב'
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
היכנסו לראות תמונות מהסערה שחלפה
קרא עוד...
היכנסו לאתר לקבלת קישורים בנושא השנתי לתשע"ד
קרא עוד...
ב- 19.01.14 , במסגרת סל תרבות, באשכול הפיס, אירחה חט"ב "אלון", את הסופרת, שהרצתה בפני התלמידים על ספריה . הסופרת הגיבה לעבודות ויומני קריאה שהכינו תלמידי שכבה ח' על ספרים שכתבה הסופרת דורית אורגד.
קרא עוד...
במסגרת לימודי האזרחות וכהכנה לחינוך של אזרח משמעותי בחברה, סיירו תלמידי שכבת ט' בהיכל המשפט בנצרת עלית. ההיכל, הכולל בתי משפט לשלום ובית משפט מחוזי בנוי ב"תפר" שבין נצרת לנצרת עלית- מתוך חשיבה מוקדמת על היותו מגשר בין כל אוכלוסיות המדינה – יהודים וערבים כאחד.
קרא עוד...
יריית הפתיחה נורתה במהלך השבוע האחרון ותכנית "ממני" החלה את פעילותה בחטיבת הביניים אלון אורט. מדובר בתכנית יוקרתית שמטרתה לנטוע בקרב תלמידי בית ספר בכלל, ויוצאי העדה האתיופית בפרט, את האמונה כי בכוחכם לעצב את דמותם, גורלם ועתידם, ולחזק את הדימוי העצמי והקולקטיבי. ביכולתם להגיע לאן שיחפצו, בעזרת האמונה בעצמם.
קרא עוד...
במסגרת מיקוד חט"ב " אלון, להנדסה, מדעים ואומנויות" בנושאים מדעיים, התקיים ביום שני האחרון יום מדע לתלמידי כיתות המצטיינים משכבת ז- ט במדעטק שבחיפה. נושאי הסדנאות והלימוד התגבשו בהלימה לגיל התלמידים וכן במטרה להעשיר את תכנית הלימודים. תלמידי שכבת ז' עסקו בנושא מצבי צבירה, תלמידי שכבת ח' עסקו בנושא חומצות ובסיסים ותלמידי שכבת ט' בנושא מחלת הסוכרת.
קרא עוד...
בחטיבת הביניים אלון אורט, בכיתות מדעיות – טכנולוגיות, החליטו להדגיש את חשיבות העדפת תוצרת הארץ ויצירת גאווה לאומית בתעשייה הישראלית ובמוצריה. בהמשך להחלטת משרד התמ"ת לשלב את התכנית לקידום תוצרת הארץ, למינוף הרכישות ולהגדלת התעסוקה, החלו תלמידי המסלול זה להשתתף בסדנאות ייחודיות במהלכן יחשפו התלמידים למוצרים "כחול לבן" וכן ילמדו אודות הערכים הגלומים בהעדפת תוצרת מקומית ומיתוגה בחברה הישראלית ובעולם.
קרא עוד...
תלמידי שכבת ז' באלון, השתתפו בפעילות חשובה, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, אשר עסקה בנושא הגנת הסביבה והיכולת להתמודד עם עתיד כדור הארץ. בפני התלמידים הוצגו כלים פשוטים וחשובים שיכולים לאפשר שמירה על הבית של כולנו.
קרא עוד...
"לא מגיע לי להיות נכה מרותק כל החיים שלי לכסא גלגלים, שמישהו יעצור את הגלגל ויחזיר אותי בשלום הביתה" כך מתחילה ההצגה "סיפורי אלכוהול", בה צפו תלמידי שכבות ח' וט' בחט"ב אלון ביום רביעי 1.1.14.
קרא עוד...
חטיבת "אלון -אורט" מציינת את הנושא השנתי בשירו של איינשטיין "אני ואתה נשנה את העולם" בשלוש שפות: עברית, אנגלית וערבית. תכנית ערכית וחינוכית חדשה הוכנה ע"י הצוות החינוכי בחטיבת הביניים אלון להטמעת הנושא השנתי. לקראת בניית התכנית נפגשו מורים, הורים ותלמידים להדברות והכנת יום שיא בחטיבה.
קרא עוד...
אתרי שכבות
תחומי הלימוד
אירועי השבוע בביה"ס
מידע מהנהלת ביה"ס
לוחות מבחנים ואירועים
קריית חינוך - אורט עפולה
תמונות וסרטונים מהווי ביה"ס
חינוך חברתי
הנושא השנתי- האחר הוא אני
חטיבת אלון בעיתון
חיפוש באתר